PREMINULA I TREĆA OSOBA U HRVATSKOJ

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on telegram
Share on email

napovoljnija invalidska kolica

Jučer u poslijepodnevnim satima u Slavonskom Brodu preminula je bolesnica (1955. godište) koja je bila pozitivna na Covid-19, izvijestio je Stožer za civilnu zaštitu.

Bolesnica je bila onkološki bolesnik, objavilo je Ravnateljstvo civilne zaštite. Pacijentica iz Slavonskog Broda treća je osoba preminula uslijed komplikacija uzrokovanih zarazom koronavirusom.

Po pisanju portala Sbplus.hr, pacijentica – 65-godišnja Brođanka dovezena je prošle noći na Objedinjeni hitni prijem slavonskobrodske Opće bolnice dr. Josip Benčević u teškom stanju s otprije dijagnosticiranim karcinomom.

Nakon toga, pacijentica je smještena u posebnu jedinicu Objedinjenog hitnog prijema.

Mada pacijentica nije bila u samoizolaciji, niti su postojali simptomi koji bi ukazivali na prisutnost koronavirusa, tim koji primio pacijenticu i pregledao odlučio je uzeti uzorak i poslati ga na analizu u Zagreb

Treća je to žrtva koronavirusa u Hrvatskoj. Druga žrtva umrla je jutros,  a riječ je o 74-godišnjem Zagrepčaninu koji je od ranije također bio onkološki bolesnik.

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on telegram
Share on email
Povezane objave

CROATIA FIRST!!

Pažljivo slušajući što su sve naši političari pričali i još uvijek pričaju nakon nastupa

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?