Održan prvi sastanak predstavnika Udruge umirovljenika Grada Vodica s novom gradonačelnicom Nelkom Tomić

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on telegram
Share on email

napovoljnija invalidska kolica

 

VODICE – Prvi sastanak predstavnika Udruge umirovljenika Grada Vodica s novom gradonačelnicom Nelkom Tomić i njezinim zamjenikom Stipom Bosotinom održan je u uredu gradonačelnice.Udrugu umirovljenika su predstavljali predsjednik Martin Čićin Šain, tajnica Jela Juričev Martinčev i voditeljica izletničkog programa Irma Jakovljević

 

– Razgovor je protekao u ugodnom tonu gdje smo gradonačelnicu upoznali s radom naše udruge kao i skorim 38. susretom umirovljenika Dalmacije od Dubrovnika do Zadra koji će se održati u hotelu Olympia od 03. do 05. studenog 2017. Mislimo da će uz podršku Grada i gradonačelnice ovaj susret biti najbolji do sada. Ovim putem zahvaljujemo se gradonačelnici što nas je primila, a mi smo joj u ime Udruge uručili mali znak pažnje – izjavio je predsjednik Udruge umirovljenika Grada Vodica, Martin Čićin Šain

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on telegram
Share on email
Povezane objave

PRED LJETNU STANKU

  Tijekom lipnja Podružnica „Seniori Studentskog grada“ iz istoimenog naselja u zagrebačkoj Dubravi dovela

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?