Najbolja ženski ubojica!

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on telegram
Share on email

napovoljnija invalidska kolica

 

Mnogi ju smatraju “najboljim ženskim ubojicom koja je ikad živjela” prema Entertainment Weekly. Epper je možda najbolja baka, ali to ju ne sprječava da skače kroz prozore i bježi iz gorećih zgrada u svojim zrelim 70-im godinama.

1970. godine glumila je Lyndu Carter kao dvojnik u TV seriji Wonder Woman. Samo je nastavila glumiti smrt u filmovima Minority Reports, The fast and the furious i Kill Bill: Vol 2.

U biti, ona je prevarila smrt u više od 100 Hollywoodskih filmova i osvojila je životnu nagradu za trikove na Taurus world stunt awards 2007. godine.

Da li Epper ikad brine o svojoj sigurnosti? Samouvjerenost može biti ključ njenog uspjeha: “Ako pitate mene, kada god radim trikove, sigurna sam 150% da će uspjeti.” – rekla je za EW.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on telegram
Share on email
Povezane objave

ZADOVOLJNI NA IZLETU

Podružnica Klaka -Nakon duljeg vremena umirovljenici podružnice “Klaka” su odlučili su krenuti na izlet.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?